Четверг 18.04.2024    ||   Приветствую Вас Гость   |  RSS  |  Регистрация   |   Вход
Главная » 2017 » Ноябрь » 12

11 жовтня пройшла товариська гра-реванш з командою  ДЮСШ №2, тренер Терешонок В.В

В іграх приймали участь футболісти 2008 та 2009 року народження.

Минулого разу в гостях нам вдалося вибороти у цієї команди одну перемогу з рахунком 9:3. Цього разу гості були більш вправними і як результат перемогли з рахунком 9:5 у першій грі, та 9:4 у другій. Не можна не зважити на те, що тільки троє гравців нашої молодшої команди 2009 року народження. Всі інші на рік на два менші. Тому мабуть  трішки ще не вистачає впевненості та досвіду, а може просто забракло сили духу, щоб протистояти досвідченому супернику. Майже до останніх хвилин матчу гра була рівною. І хоча нам прийшлось відіграватись, пропустивши з перших хвилин два голи, наші нападники змогли зрівняти рахунок.