Пятница 29.03.2024    ||   Приветствую Вас Гость   |  RSS  |  Регистрация   |   Вход
Главная » 2016 » Ноябрь » 6 » Наші будні
22:27
Наші будні

Продовжуються тренування нашого клубу з початком нового навчального року, та продовжують радувати наші футболісти своїх вболівальників. В вересні та жовтні були зіграні товариські матчі.
   Другого жовтня відбулась зустріч з вихованцями клубу « Альянс 2009-2010 ». Юні футболісти, а деяким з них лише п’ять років, з усією відповідальністю та серйозністю віднеслися до зустрічі.
   Перший тайм з впевненою перевагою закінчився на нашу користь.
   Після перерви та заміни воротаря, ми дали можливість трішки відігратися супернику, та вийти на нічийний рахунок. Такий рахунок тільки закріпив дружні відносини між суперниками.
   Вихованці 2008-2005 року народження провели товариські матчі з клубами «Зірочка», «Єлісаветград», де впевнено вибороли перемогу з приємним відривом у рахунку.