- популяризація гри в футбол серед дітей;
- пропаганда здорового способу життя;
- залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом;

ІІ. Термін та місце проведення змагань
    Змагання проводяться з 13 по 15 червня 2013року в м. Христинівка Черкаської області спортивний комплекс в парку ім. Т.Г.Шевченка

ІІІ. Керівництво проведення змагань
    Загальне керівництво здійснюється федерацією футболу Христинівського району. Безпосереднє керівництво здійснює Христинівська районна рада.

IV. Правила футболу
    По рекомендації FIFA в дитячому футболі практикується «спрощений вид» Правил гри. Спрощені правила в дитячому футболі у відповідності до європейської практики виглядають наступним чином:
  • 4+1, розмір поля 20х40м, розмір воріт 3х2м, тривалість матчу 2х20 хв.(перерва 5 хв.),полегшений м’яч розміром №3. Заміни гравців не лімітовані. Зворотні заміни дозволені. Гра не зупиняється під час  заміни. Правила офсайду не діють. Воротар має право взяти м’яч в  руки,  відправленого захисником. Удар з від воріт можна зробити із землі або із рук воротаря. Обов’язкова гра в щитках.
  • Розмір футбольного м’яча №3.  М’ячі такого розміру призначені для тренування дітей віком від 8 років. Вага м’яча не перевищує 340гр, а об’єм округлості не досягає 61 см.
V. Учасники
    В турнірі приймають участь команди міст України  2005 року народження.
Заявочний склад: 12 гравців + 2 тренери(представник)
На заявочну комісію в обов’язковому порядку подаються: заявка(прізвище, ім’я, по-батькові, рік народження, медичні  печатки), копія свідоцтва про народження.

VІ.Умови проведення змагань
    При участі 6 команд проводиться одноколовий турнір. При участі 8-10 команд, учасники розподіляються на ІІ групи, гра проводиться за коловою системою. Переможець І-ї групи грає у півфіналі з командою що  займе   2-е місце в ІІ-й групі, та навпаки. Гра складається з двох таймів по 15 хв. Зміна гравців необмежена. За перемогу нараховується - 3 очки, на нічию – 1, за поразку – 0. У разі  однакової кількості набраних очок місця розподіляються по таким показникам: 1.По особистій зустрічі (очки, різниця забитих і пропущених, більша кількість забитих м’ячів); 2.По більшій кількості перемог; 3.По кращій різниці забитих і пропущених м’ячів в усіх зустрічах; 4.По більшій кількості забитих м’ячів в усіх зустрічах.

VІІ.Фінансові умови
    Витрати на проїзд, харчування та прожиття за рахунок команд учасниць турніру. (Вартість проживання  і 3-х разового харчування на період проведення турніру 130грн  на добу).

VІІІ. Нагородження
    Призери нагороджуються кубками, медалями та дипломами, а кращі гравці - цінними подарунками.

Дане положення є офіційним запрошенням на змагання!!!